مسلما شنیدن اسم ویلا شما را به یاد طبیعت بکر و ساحل شنی و در مجموع یک پیرامونی از زیبایی ها می اندازد که ناخودآگاه یاد ویلا شمال می‌افتید. در واقع ویلا به زمان روم باستان بر می‌گردد که در آن زمان افراد مرفع برای خود ویلاهایی با باغ های وسیع می ساختند، در کل ویلا بنایی است که از هر چهار جهت به بیرون نما داشته و دارای سقف‌های شیبدار باشد.

از آنجایی که اکثر ویلاهای شمال در خارج از شهر، خصوصا شمال ساخته شده‌اند، سبک بی نظیری را به خود بخشیده‌اند که به واقع آدم می‌ماند در کجا برای خودش یک ویلا داشته باشد! اگر شما نیز می خواهید مطالب بیشتری در مورد ویلا و اینکه کجا ویلا خریداری کنید بدانید، پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.

ویلا چیست؟

جدا از تعاریفی که در بالا در رابطه با تعریف ویلا برای شما مخاطبان عزیز و محترم گفته شد، ویلا در واقع به مکانی اطلاق می‌شود که روح طبیعت را به انسان القا کند. مسلما شما نیز از ویلاهای شمال کشور شنیده‌اید و ممکن است چند روزی را در آنجا سپری کرده باشید، در اینصورت بیشتر این موضوعات را لمس می‌کنید. ویلاهای شمال در مقایسه با یک بنای شهری تفاوت های منحصر به فرد خودش را دارد و غالبا هدف از داشتن یک ویلا در شمال اینست که تعطیلات همه چیز تمامی برای خود داشته باشید. اکثر ویلاهایی که در شمال ساخته می شوند همگی در بهترین مناطق هستند، به عنوان مثال ویلا زیباکنار که یکی از منحصر به فرد ترین و گردش پذیرترین شهر در استان گیلان است که به دلیل شاهراه و توریستی بودنش، بهترین شهر برای ویلاسازی است و ویلاهای متنوع و متعددی را در خود جای داده است به گونه ای که اکنون از جمله مناطقی محسوب می شود که سازندگان ویلا نیز سرمایه گذاری های کلانی را در این شهر ساحلی انجام می دهند. ویلا بنایی است که روح شما را به روح طبیعت پیوند می‌زند و شما را سرزنده و شاداب می‌کند.


قدم زدن در دل طبیعت بکر و ارام، استشمام هوای پاک و فارغ از آلودگی، سکوت مطلق طبیعت، ساحل شنی و آرامش دریا، می تواند احساسی ژرف را در شما ایجاد کند که در هیچ یک از خانه های شهری نمی توانید آن را پیدا کنید. از این رو ویلا به گونه‌ای ساخته می‌شود که دارای جاذبه‌های داخلی و بیرونی متفاوتی می باشد.

کجا ویلا بخریم؟

کجا ویلا بخریم غالبا سوال خیلی از افراد است که این روزها می شنویم، یکی از بهترین و برجسته ترین موقعیت جغرافیایی برای خرید ویلاهای شمال و ویلا سازی ، شمال و استان گیلان می باشد. این استان با داشتن شهرهای ساحلی نظیر زیباکنار می تواند بهترین موقعیت برای داشتن یک ویلای منحصر به فرد باشد. وجود روستاها و ییلاق هایی که در این شهر وجود دارد، شما را در کمتر از چند دقیقه به ساحلی آرام و امن منتهی می کند که فوق العاده است و چه چیزی زیباتر از زندگی در نزدیکی ساحل! اگر دلتان می‌خواهد برای خود یک ویلای لوکس در شمال داشته باشید پیشنهاد می کنیم زیباکنار را برای ساخت ویلا و یا خرید انتخاب کنید. این شهر متمایز از تمام شهرهای ساحلی دیگر ، نیاز شما را از بابت هر نوع خدماتی از قبیل:دسترسی به مراکز خرید، فروشگاههای بزرگ، مسیرهای اصلی، طبیعت گردی و تفریحات و همچنین دیگر جاذبه های توریستی و گردشگری تامین می کند و امنیت و آرامش را به شما هدیه می دهد. همچنین شما می توانید ویلاهای داخل شهرک ویلایی را خریداری نمایید که با سبک و سیاق مدرن شما همخوانی داشته و از یک ویوو و چشم انداز خاصی برخوردار است. طراحی و معماری بی نظیر مهندسان توانسته نمای داخلی و بیرونی این ویلاها را به گونه‌ای خوش دست در کنار هم قرار دهد که نظر هر بیننده‌ای را از همان ابتدا به خود جلب کند.

ویژگی های یک ویلای خوب با قیمت مناسب در شمال

سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال از موضوعات بسیار پر سود و آینده داری است که امروزه به عنوان بخشی از نیاز مردم برای تعطیلات و یا حتی به عنوان مکانی برای زندگی همیشگی در نظر گرفته می شود. اما این ویلای شمالی باید امکانات لازم و استانداردهای مورد نیاز را داشته باشد تا این سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری خوب تعریف شود.

چه ویژگی هایی را باید برای خرید ویلای شمال در نظر داشت؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در انتخاب ویلای شمال خود باید در نظر بگیرید این است که ویلای شمال شما سازه متناسب با نوع آب و هوای شمال را داشته باشد . معماری داخلی و خارجی خانه نه تنها زیبا و چشم نواز باشد بلکه تمامی اصول مهندسی و مقاوم سازی در آن رعایت شده باشد و تیمی متخصص این سازه را طراحی و اجرا کرده باشند.

شرکت سازنده و یا مجری ساخت و ساز این ویلای شمالی باید مجوزهای قانونی لازم را دریافت کرده باشد و تعهدات خود را کتبا به مشتری اعلام نماید. برای این منظور مشاهده سازه های قبلی این شرکت می تواند به شما کمک کند.

اگر قرار است ویلا شمال شما مکانی امن و میعادگاه آرامش شما باشد و شما برای رسیدن به این آرامش هزینه می کنید باید به تمامی شرایط محیطی ویلا توجه داشته باشید. صرف اینکه ویلایی ساخته شده نمی تواند متضمن این باشد که برای زندگی مناسب است. دسترسی به امکانات شهری، دید مناسب و امکانات رفاهی و بخصوص طبیعت و زیر ساخت عالی ویلا باید بررسی شود. به همین دلیل توصیه می شود منطقه جغرافیایی که ویلای شمال خود را می خرید به خوبی بررسی کنید.

متاسفانه عدم رعایت و توجه به نوع سازه و مصالح مورد استفاده و در نظر نگرفتن استاندارد های مورد نیاز برای ساخت یک ویلا در شمال باعث می شود که برخی از افراد از خرید و هزینه خود پشیمان شوند.

+ |
نوشته شده توسط هانیه در يکشنبه 19 آبان 1398
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
Barabas Ropa de hombre